Naše značky

Kategorie
 
 
 
 
 

HILL-AUDIO

Anglická společnost Hill Audio byla založena v roce 2008 a už od počátku se zařadila mezi přední světové výrobce hudebních systémů. Nejdříve se zaměřovala na všeobecnou elektroniku a zesilovače zvuku, jakož i na multiroom systémy.
Jejich spolehlivé zesilovače si získaly okamžitou popularitu mezi montážníky a zvukaři.
Díky množství dalších kvalitních produktů se společnost Hill Audio stala oblíbenou značkou s instalačními zvukovými systémy v různých zemích.


www.hill-audio.com

 

FONESTAR

Španělská společnost FONESTAR byla založena jako malá dílna ve které se vyráběly elektronková rádia, gramofonové jehly, kazetové přehrávače, atd .. Postupně se stala skvělou značkou s více než 100 zaměstnanci a s působností na pěti světových kontinentech. Po více než 70 letech nahromaděných zkušeností má vlastní výrobu ve Španělsku a Asii. Fonestar se zaměřuje na výrobu profesionálních audio zařízení, PA instalačních ozvučovacích a telekomunikačních zařízení a širokou škálu spotřební elektroniky. Inženýři společnosti FONESTAR navrhují instalace pro veřejné a soukromé budovy, letiště, stadiony, závodní dráhy atd ..


www.fonestar.com

 

MASTER AUDIO

Italská společnost MASTER AUDIO od roku 1981 působí v oblasti distribuce elektronických a ozvučovacích zařízení. Nabízí kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Díky zkušenostem získaným v průběhu let se společnost stala jedním z největších italských distributorů profesionální zvukové a auto hi-fi techniky.

Online katalog www.masteraudionline.com obsahuje více než 500 položek.

www.masteraudionline.com

 

SICA

Italská značka SICA vznikla v roce 1979. Skupina mladých mužů s láskou a vášní pro hudbu a hi-fi vytvořila trh s reproduktory. Společnost má vlastní, na zakázku navržené a vyrobené poloautomatické výrobní linky, které spojují přesnost a kvalitu s typickou tvořivostí "vyrobeno v Itálii". Jejich přizpůsobivost produktů spolu s dynamickým přístupem k výrobě umožnily této značce získat všechny mezinárodní trhy na pěti světových kontinentech.
SICA se snaží vycházet vstříc svým zákazníkům s cílem splnit i ty nejsložitější požadavky. Vyrábějí reproduktory pro všechny oblasti použití od PA, profesionální, Hi-Fi až po reproduktory pro hudební nástroje. Tyto reproduktory jsou oblíbené po celém světě. Zkušenosti a profesionální přístup umožnily značce SICA získat licenci na vývoj a výrobu reproduktorů značky JENSEN, jejíž reproduktory napsali historii elektrického kytarového zvuku v minulém století a vývoj nových kytarových reproduktorů pro budoucí století.

www.sica.it
 

 

JENSEN

Peter Laurits Jensen se narodil v roce 1886 v Dánsku a věnoval svůj život inovacím a reproduktorům pro hudební nástroje. Značka JENSEN pokračuje v této tradici dodnes.
Společnost Jensen Radio Manufacturing Company byla založena v Chicagu roku 1927 a vyráběla reproduktory pro vojenské účely i rádia. Později začala vyrábět komerční reproduktory pro veřejné použití. Již v roce 1929 společnost Jensen vyrobila 60% všech reproduktorů, které byly dodávány nezávislým výrobcům rozhlasových přijímačů. Jensen vyrobil první vícenásobný reproduktorový systém a představil první permanentní magnet, dynamický reproduktor a první komerční kompresní výškový reproduktor. Jensen také vyvinul první basreflexní reproduktor a první komerční koaxiální reproduktor. Od poloviny čtyřicátých let 20. století začal Leo Fender používat pro svá kytarová komba reproduktory Jensen pro jejich vynikající zvuk. Během 40., 50. a 60. let 20. století Fender, Ampeg, Gibson a všichni ostatní velcí výrobci zesilovačů používali reproduktory JENSEN do svých systémů pro ozvučení hudebních nástrojů. Koncem 60. let společnost JENSEN s výrobou skončila. V roce 1996 společnost SICA přijala výzvu na oživení legendárních Jensenových reproduktorů.

Značka JENSEN je synonymem klasického stylu a dnes i průkopníkem ve vývoji nejmodernějších reproduktorů.

www.sica.it

 

LOTRONIC

Belgická společnost LOTRONIC byla založena v roce 2007 skupinou lidí s dlouholetými zkušenostmi v obchodování s elektronickými a zvukovými zařízeními. S roční mírou růstu více než 20% se společnost rychle stala významným hráčem na evropském trhu se sortimentem zvukové a světelné techniky. Má zastoupení ve více než 30 zemích prostřednictvím národních nebo místních distributorů, maloobchodníků, hypermarketů a e-shopů. Společnost LOTRONIC vlastní následující obchodní značky: IBIZA, LTC, MADISON, Party Light & Sound, BOOST, BST a AFX.

www.lotornic.com
www.ltc-audio.com

 

MADISON

MADISON je belgická Hifi značka pro ty, kteří hledají vynikající kvalitu zvuku za dostupné ceny.
Produkty této značky se prodávají ve velkých obchodních řetězcích jako Carrefour, Media Markt, ...

www.madison-sound.com

 

BST

Francouzská společnost s 50 letou historií je momentálně součástí nadnárodní korporace Lotronic.
BST pro jsou výrobky určené pro pevné instalace v komerčních budovách jako jsou obchody, hotely restaurace, školy ...

www.bst-dj.com

 

AFX LIGHT

AFX je obchodní značka společnosti BST pro kvalitní a cenově atraktivní produkty světelné techniky, laserů, dýmostrojů a efektových systémů pro DJ, rentalové společnosti a instalace v zábavních podnicích.

www.afx-light.com

 

 

IBIZA SOUND & LIGHT

IBIZA LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov, pre klubových a iných nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Je to vedúca značka v rôznych segmentoch trhu. IBIZA je momentálne súčasťou nadnárodnej korporácie Lotronic.

www.ibiza-light.com

 

PARTY LIGHT & SOUND

PARTY LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov a iných párty nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Značka je líder v produktovej skupine "entry level". PARTY je momentálne súčasťou nadnárodnej korporácie Lotronic.

 

BSA

BSA je slovenská značka společnosti BSACOUSTIC. Vznikla pro označování vlastních výrobků profesionální a instalační ozvučovací techniky.

 

Accusonic - Audio Reserch

Kanadská společnost má 40 letou historii. V minulosti se ve velké míře věnovala výrobě hifi reprosoustav a dodávala komponenty pro mnoho renomovaných kanadských výrobců reprosoustav.
Produkuje hifi reproduktory, auto reproduktory, kvalitní instalační reproduktory pro domácí a komerční účely. Široká nabídka obsahuje propojovací kabely, konektory, komponenty pro výrobce reprosoustav atd ..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze