O nás

Kategorie
 
 
 
 
 

O nás

Vážení přátelé kvalitního zvuku,
vítejte na stránkách firmy BS ACOUSTIC.

Jsme výrobce a dodavatel ozvučovací, multimediální a světelné techniky.

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1993 a věříme, že za tuto dlouhou dobu jsme si získali přízeň tisíců spokojených zákazníků v několika zemích světa. Naše výrobky najdete kromě České a Slovenské republiky i v Polsku, Maďarsku, či Chorvatsku.

Vyrábíme pro Vás především reproduktory, reprosoustavy a speciální ozvučovací systémy. V naší nabídce najdete také kvalitní produkty pro domácí a profesionální ozvučení, PA techniku (public adress), určenou pro montážní firmy, které instalují ozvučení budov, venkovních areálů a samozřejmě přenosné ozvučovací systémy.

Naše výrobky můžete zaregistrovat v objektech jako jsou výrobní firmy, obchodní provozy, hotely, školy, apod. Mezi naše zákazníky také patří města a obce, kterým dodáváme speciální ozvučovací systémy, či reproduktory.

Na českém a slovenském trhu zastupujeme několik společností z celého světa: Accusonic (CAN), Fonestar (ES), Lotronic (BE), Masteraudio (IT). Díky exkluzivnímu zastoupení v rámci České a Slovenské republiky rozšiřují výrobky těchto společností naši nabídku zvukové a světelné techniky o unikátní produkty, které nenajdete u žádného jiného obchodníka.

Nejvyšší prioritou naší společnosti je kvalita zpracování zvuku, a to nejen v současnosti, ale i v budoucnosti. Samozřejmostí je nenáročný a spolehlivý provoz produktů, bezvýhradní bezpečnost pro uživatele, a to vše v příznivém poměru výkon - cena. V případě potřeby jsme Vám připraveni poskytnout poradenství v oblasti řešení ozvučení a vypracovat konkrétní projekty a návrhy ozvučovacích a světelných systémů.
Stejně důležité je pro nás partnerství s našimi odběrateli a dodavateli s nimiž si udržujeme nadstandardní a přátelské vztahy, založené na otevřené komunikaci a promptním řešení jakýchkoliv problémů.

Protože tým BS ACOUSTIC tvoří lidé pro které je zvuk a hudba zdrojem energie, neustálý vývoj a zlepšování kvality výrobků jsou hnací silou naší společnosti.

.

NÁŠ TÝM

 

Konatel - Stanislav Baláž
Stanislav Baláž
jednatel

 

Konateľ - Jana Balážová
Jana Balážová
jednatel (ekonom)

 

Michal Sedlák - manager
Michal Sedlák
obchodní manažer pro ČR

 

Marcel Horňák - manager
Marcel Horňák
obchodní ředitel

 

Veronika Poláková - manager
Veronika Poláková
obchodní manažer

 

Ing. Marek Slusarčík - IT, manager
Ing. Marek Slusarčík
IT manažer

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze