Profil společnosti - Reproduktory, subwoofery, zosilňovače, mixážne pulty, mikrofóny, ozvučovacie systémy

 
 

Profil společnosti

Vážení přátelé kvalitního zvuku,
vítejte na stránkách firmy BS Acoustic.

Firma BS Acoustic byla založena v roce 1992. Její činnost byla zaměřena na výrobu Hi-Fi a profesionálních reprosoustav. Postupně jsme rozšířili výrobní prostory a výrobní sortiment se rozšířil o velké množství výrobků z oblasti ozvučovací techniky. V roce 2002 jsme se transformovali na s.r.o .. Obchodní aktivity postupně rozšířili náš sortiment o desítky nových produktů jako je bezdrátový rozhlas pro města a obce a požární evakuační rozhlas. Naše výrobky se postupně začaly exportovat do více zemí jako např .: ČR, Polsko, Chorvatsko, Rusko, Ázerbájdžán, Maďarsko, Dubai atd. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, proto řešíme a vyrábíme zařízení na základě požadavků našich zákazníků. Za naše výrobky jsme získali ocenění jako například "Zlatá Incheba" za přenosný ozvučovací systém DAS100CD nebo pohár za 1. místo v soutěži Tuning na tuningovém srazu v Brně, kde náš Showcar ocenili za nejlepší zvuk.

Prioritou ozvučovacích systémů je kvalita zpracování zvuku, nenáročný a spolehlivý provoz. Samozřejmostí je bezvýhradní bezpečnost pro uživatele a to v příznivém poměru výkon - cena. Nabízíme Vám nejen zboží, ale samozřejmě i technickou podporu. Vypracování projektů a návrhů ozvučovacích systémů je pro nás samozřejmostí. Dodáváme a instalujeme ozvučovací systémy po celém území ČR.

Pro vyšší kvalitu našich produktů a služeb se připravujeme i na certifikaci ISO 9001.

V první polovině 2008 jsme otevřeli nové rozšířené prostory naší podnikové prodejny v Radošovcích, kde si v našich showroomech můžete přijít vyzkoušet námi nabízenou HIFI a PROFI techniku.

Od roku 2009 naše firma působí i na území České republiky prostřednictvím dceřinné společnosti BS ACOUSTIC CZ, která distribuuje naše produkty na území ČR.

Naše firma kromě svých výrobků nabízí i produkty ozvučovací techniky několika světových firem, jako například AKG, Behringer, JBL, apod.

Postupně jsme se stali výhradním distributorem pro Slovenskou republiku více zahraničních partnerů, jako např. Lamba (KAM), Lotronic, LTC, Ibiza, BST, Hill Audio, Fonestar, apod.

 

 
 


Stanislav Baláž

Konatel společnosti